Dla Ciebie

SESJE INDYWIDUALNE

Sesja indywidualna jest spotkaniem tylko z Tobą. Tu ważne jest abyś czuł/a się swobodnie i naturalnie. Spotkanie odbywa się w pełnej harmonii oraz z szacunkiem do Ciebie i historii jaką nosisz w sobie. Każdy z nas jest inny i zarazem wyjątkowy. Podczas sesji pochylimy się wspólnie nad obszarami życia, które chciałbyś poprawić, udoskonalić czy zmienić.

Metoda Ok

22 ISKRY ŻYCIA

COACHING Z TAROTEM


SZKOLENIA I KURSY ON-LINE

Ta forma szkoleń prowadzona jest z wykorzystaniem możliwości jakie daje internet. Szkolenia trwają od 7 do 14 dni w zależności od tematyki. Prowadzone są w kilkuosobowej grupie – dzięki temu mam możliwość poświęcić każdej osobie odpowiednią ilość uwagi oraz czasu. Grupa dedykowana danemu szkoleniu jest dostępna tylko i wyłącznie uczestnikom szkolenia.

UZDRAWIANIE Z ANIOŁAMI – II EDYCJA kwiecień 2020 w przygotowaniu


WARSZTATY

Warsztaty stacjonarne odbywają się w grupach 8-30 osobowych. To wykłady połączone z praktyką oraz z aktywnym udziałem uczestników. Podczas warsztatów popracujesz nad kodami w podświadomości, które blokują Twój potencjał. Wiedzę jaką otrzymasz będziesz mógł/mogła wykorzystać w swoim życiu zawodowym i prywatnym.