22 ISKRY ŻYCIA

To karty terapeutyczne zainspirowane m.in. kabałą oraz totalną biologią (biologika). Karty ukazują źródło blokad, konfliktów. Korzenie problemów mogą tkwić w micie z dzieciństwa, historii rodziny, planie naszej duszy a także w okresie ciąży i narodzinach. Konflikt pojawia się, kiedy część z nas dąży do spełnienia w danej dziedzinie życia np. zawodowej, ale inna część nas wie, że nie służy nam to, bowiem zgodnie z historią rodziny czy osobistą takie dążenia kiedyś źle się zakończyły. Powstaje konflikt, który na poziomie biologicznym poszukuje rozwiązania poprzez chorobę. Karty intuicyjnie pokazują cierpienie z jakim stawia się osoba na sesji, przyczynę tego cierpienia, jego koniec oraz to jaka jest prawda i rzeczywistość.

Sesja z kartami 22 ISKRY ŻYCIA jest zaproszeniem do rozbudzenia swojego wewnętrznego źródła i do odnalezienia na nowo swojej osobistej mocy. Podczas sesji odkryjesz swoje iskierki życia, lepiej zrozumiesz logikę swojej ścieżki. Takie podejście pozwala odkryć sens wielu sytuacji, pozwala zrozumieć znaczenie naszych blokad i chorób, powielających się schematów w naszym życiu, przemienić ból i smutek oraz udrażnia dostęp do wewnętrznej głębokiej radości.

KORZYŚCI Z SESJI

  • zrozumienie i uwolnienie blokad, które Cię hamują (dekodowanie biologiczne);
  • rozpuszczenie blokad energetycznych, rozwiązanie konfliktów;
  • uruchomienie procesów samoleczenia organizmu;
  • transformacja smutku, gniewu, irytacji, złości;
  • połączenie z wewnętrzną mocą, rozbudzenie wewnętrznego źródła;
  • lepsze relacje ze sobą;
  • nowe jakości w związku;
  • poszerzenie samoświadomości;
  • umiejętność odczytywania informacji jakie przekazuje Twoje ciało oraz informacji znajdujących się w polu świadomości;

DLA KOGO
Sesja z kartami 22 ISKRY ŻYCIA jest przeznaczona dla każdego kto czuje wołanie. Dla każdego na osobistej ścieżce rozwoju i dla każdego kto czuje, że jest gotowy na przyjęcie korzyści wymienionych wyżej. To spotkanie dla każdego kto chce zrozumieć, dlaczego wciąż utyka w tych samych schematach, sytuacjach, chorobach, emocjach, odczuciach. To także spotkanie dla osób, które czują, że życie „przemyka im koło nosa” i nie mogą ruszyć z miejsca (dotyczy relacji, związków, finansów, pracy, radości życia, wewnętrznego spokoju i innych).

Więcej możesz poczytać tu:

https://zwierciadlo.pl/psychologia/warsztaty/22-iskry-zycia-gra-terapeutyczna


Inwestycja: 300,00 zł  ( sesja obejmuje rozkład kart + sesję on-online 1,5 godziny)

@kontakt@uwolnijmoc.com.pl