Warsztaty GRA SATORI – Radykalne Wybaczanie

Gra „Satori” to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby przejść przez trudny, ale uzdrawiający, proces Radykalnego Wybaczania w mniej stresujący i zabawniejszy sposób. Ta niezwykle pobudzająca duchowo gra planszowa jest zaprojektowana dla dwóch do pięciu graczy i stwarza świetną okazję do wspólnego poszukiwania mądrości i wewnętrznego spokoju. Zabierz swoich przyjaciół i bliskich w fascynującą i poruszającą podróż po drogach Radykalnego Wybaczania!

Zaprojektowana przez założycieli Instytutu Terapii i Nauczania Radykalnego Wybaczania, Colina i Joannę Trippingów, gra „Satori” nie wymaga od graczy znajomości procesu Radykalnego Wybaczania, ponieważ gra sama wprowadza graczy w zrozumienie tego procesu w sposób intuicyjny.

KORZYŚCI Z WARSZTATÓW

Gra „Satori” to niekonwencjonalna, ale niezwykle skuteczna, metoda osiągania duchowej wolności i radości poprzez wybaczenie samemu sobie oraz innym. Powoduje u graczy oczyszczający śmiech, który rozbraja przeszkody na drodze do wybaczenia. Ponadto spaja ze sobą ludzi współuczestniczących, w tym zarówno zabawnym, jak i głębokim doświadczeniu, jakim jest granie w „Satori”.

Wielu ludzi boryka się z wizją siebie i świata, jaką wytwarzają w nich trudne doświadczenia. Koncepcje ofiary i sprawcy to schematy ujmowania rzeczywistości obecne w tradycyjnym wybaczaniu. Inspirują one głównie poszukiwanie odpowiedzi na pytania „dlaczego” i „jak”, pozostawiając poszukujących w rozgoryczeniu oraz poczuciu bezsilności i niemocy. Odpowiedzią na to jest właśnie Radykalne Wybaczanie. Dzięki niemu ludzie uczestniczący w trudnych sytuacjach życiowych, przyjmują inną perspektywę na życie – dochodzą oni do wniosku, że wszystkie zdarzenia są wyrazem wyższego boskiego porządku i mają głębszy sens. Radykalne Wybaczanie uwalnia od ograniczeń tradycyjnego wybaczania i otwiera nowe perspektywy rozwoju.

DLA KOGO

Gra „Satori” jest dla każdego, kto:

  • potrzebuje przetransformować smutek, gniew, irytację, złość;
  • pozostaje w poczuciu bezsilności i niemocy;
  • jest uwikłany w trudne sytuacje życiowe;
  • poszukuje spokoju i zrozumienia sytuacji jakie go spotykają;
  • potrzebuje przejść przez proces wybaczania w sposób łagodny i bezpieczny;
  • potrzebuje uwolnić się od niewspierających przekonań;