O mnie

Nazywam się Małgorzata Nowak.

Gdyby ktoś kilka lat temu powiedział mi, że będę pomagać innym w drodze ku lepszemu życiu – stwierdziłabym, że to jest nie możliwe. Okazuje się, że nie ma rzeczy niemożliwych!  Dziś z radością uwalniam moc tkwiącą w ludzkich umysłach. Mam w sobie głęboką wiarę w to, że wszystko co nas spotyka jest nam potrzebne. Moje osobiste życie było pełne cennych i niezwykle mocnych lekcji. Niektóre powtarzałam do chwili, aż zrozumiałam ich przesłanie. Wiem, że skoro ja poradziłam sobie z tymi wyzwaniami to również Ty dasz radę ze swoimi. Chęć zmiany to pierwszy krok, kolejnym jest akceptacja, która prowadzi do uwolnienia potencjału jaki w nas drzemie…Bo fajnie jest mieć fajne życie!

W wieku 30 lat opuściłam swoje „stare życie”, pełne cierpienia, chorób, pasma nieszczęśliwych związków i tragedii. Depresja, poważne choroby ciała – miałam dość. Wewnętrzna siła woli skierowała mnie ku wyjściu z tego wielkiego dołu, w którym siedziałam. Przestałam pod sobą kopać, a zaczęłam układać życie na nowo. Zrobiłam generalny porządek z tym co miałam: niepotrzebne sprawy, schematy, związki, relacje zostawiłam, a to co wartościowe, ważne zabrałam ze sobą. Wyruszyłam w drogę w kierunku odkrycia tego, jak wspaniałe jest życie. Terapia DDA, autoterapia, zgłębianie psychosomatyki, psychologii i biologii mózgu, oraz totalnej biologii, kursy, szkolenia, w między czasie studia na specjalizacji psychologia rodziny i nieustanna praca ze sobą – głęboka i pełna pokory – przyniosły uwolnienie. Zwieńczeniem tego procesu był Dyplom Trenera.

Wiem, jak to jest, kiedy człowiek bardzo cierpi – doświadczyłam tego na sobie i wiem co działa, żeby z tego cierpienia wyjść, ponieważ sprawdziłam to osobiście.

JAK TO ROBIĘ?

Swoją pracą udowadniam, że droga z cierpienia do szczęścia może być radością, przyjemnością i cudowną, niezwykle ciekawą przygodą – do której serdecznie Cię zapraszam!

Moją pasją jest życie i ludzie. Dzielę się swoją wiedzą, bogatym doświadczeniem i praktyką z tymi, którzy są gotowi zrezygnować z tego, co przestało działać, są gotowi porzucić swoje cierpienie. Połączenie psychologii, biologii oraz duchowości w mojej pracy gwarantuje pełen sukces.

Podczas sesji skupiam się na meritum, dzięki czemu w szybki sposób możesz uwolnić się do niewspierających emocji, osiągnąć głęboki spokój i wyraźną poprawę jakości życia. Żyjesz właśnie po to, aby rozwijać swój potencjał, doświadczać sukcesów w każdej dziedzinie i pomnażać swoje osobiste szczęście.

Ty też możesz mieć fajne życie!

Zapraszam z serca !

Małgorzata Nowak