Opinie

Metoda ,,OK! Może tak być!© polecana jest jako jedna z najszybszych i najskuteczniejszych metod pracy nad emocjami. Efekty widać już po pierwszej sesji – wyciszenie, spokój, radość życia.

Sprawdziłam, więc wiem o czym piszę. Ale to, co najważniejsze w tej metodzie, to odkrywanie samego siebie, odkrywanie warstwa po warstwie nieświadomych przekonań, które żądzą naszym życiem, sprawiają, że brakuje nam pieniędzy, że nie mamy pracy, wybieramy niewłaściwych partnerów, a my z zaskoczeniem po raz kolejny odkrywamy, że historia się powtarza. Tak jak mówił C.G. Jung ,,Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem”.

Nie ma nic wspanialszego jak pod okiem Małgosi odzyskiwać ster nad swoim życiem. Polecam nie tylko metodę, ale również trenerkę. Razem stanowią niesamowity duet.

Ania

Sesja u Małgosi była dla mnie podróżą w głąb siebie. Zrozumiałam jak mało wiem o tym, co jest z czym powiązane i dlaczego, a także zrozumiałam wiele wcześniej niezrozumiałych dla mnie zachowań. Podczas spotkania nauczyłam się, co mogę zrobić by pozbyć się myśli i przekonań, które blokują nie tylko mnie, ale i mój potencjał.

Polecam takie spotkanie z Gosią i metodę „OK! Może tak być” każdemu, kto chce lepiej poznać i zrozumieć siebie. Małgosia potrafi słuchać, potrafi wytłumaczyć zawiłości naszego mózgu i myśli, a do tego jest niezwykle serdeczną, ciepłą i uśmiechniętą osobą. Dzięki niej „Przeokejuj to” funkcjonuje w mojej codzienności. I z wielką radością i satysfakcją dzielę się z nią tym, jak zmienia się moje życie.

Aneta Mikulska

Energia Metody ok, tak może być!, krążyła wokół mnie już od jakiegoś czasu. Spotkałam się z informacjami o niej w internecie, na Facebooku, z zainteresowaniem czytałam wpisy kolejnych osób, które doświadczyły jej dobroczynnych skutków.

Chciałam spróbować, umówiłam się więc z Małgosią, ponieważ dużo opowiadała mi o tej metodzie, i widzę jak wciąż rozwija swoje umiejętności i pogłębia swoją wiedzę na temat funkcjonowania człowieka.

Co mogę powiedzieć po sesji? To działa! Działa! Działa! Działa!!! Krótko i konkretnie. Zamierzam zmierzyć się z kolejnym tematem, a w związku z tym, że Małgosia robi również sesje on-line, skorzystam z takiej formy, która dla mnie – osoby przebywającej za granicą, jest najwygodniejsza. Gorąco polecam.

Magdalena Daniewska

Pani Gosia jest niezwykle cierpliwa i ma umiejętność słuchania, co czyni ja wyjątkową terapeutka i coachem. Metoda OK jest ciekawa, szybka i skuteczna, potrafi „odkodować” toksyczne myśli i naprowadzić na właściwy tor. Pomogła mi jednorazowo, choć może w trudniejszych sprawach potrzebne byłoby kilka wizyt. Polecam z czystym sumieniem.

Joanna Lacna +32 477 294615

Zwykle jestem sceptyczny w stosunku do „nowinek” psychologicznych czy terapeutycznych, ale wrodzona ciekawość wygrała i dałem się namówić na sesje z Małgosią i absolutnie nie żałuję! Metoda jest niesłychanie prosta, a daje natychmiastowe i zauważalne efekty. Pomaga w szybki sposób pozbyć się negatywnych myśli, schematów czy wewnętrznych konfliktów. A przede wszystkim podnosi jakość życia i daje wiele radości? Można też wiele się o sobie dowiedzieć, często bardzo zaskakujących rzeczy. Polecam spróbować, choćby na jedną sesję. Do tego Małgosia jest osobą bardzo wyrozumiałą, empatyczną i pełną pozytywnej energii. Polecam każdemu!

Kacper